Přebalovací nástavec na komodu

Levný a jednoduchý způsob přebalování.

ca. 1 400 CZK
ca. 2 400 CZK
ca. 1 100 CZK
ca. 800 CZK

Jak vybrat přebalovací nástavec na komodu

  • Díky přebalovacímu nástavci na komodu nemusíte pořizovat do domácnosti další přebytečný kus nábytku. Tento nástavec můžete připevnit i k vaší stávající komodě.
  • Výhodou přebalovacího nástavce je právě možnost připevnění a naopak i odmontování v případě potřeby. Samostatná komoda vám pak může sloužit i další roky.
  • Při výběru si dávejte pozor na to, aby byl nástavec kompatibilní s vaší komodou.
  • Existují modely s tzv. baby friendly povrchovou úpravou, která nevylučuje při kontaktu se slinami žádné škodlivé látky.

Typy

Na trhu se setkáte se 2 typy přebalovacího nástavce. Jedná se o nástavec s prázdným dnem a druhou variantou jsou modely s plným dnem.

Prázdné dno

Jedná se o typ, kdy je nástavec zespodu bez výplně. Jedná se tedy o jakýsi obdélníkový rám, který připevníte ke komodě.

Stylový
Přebalovací nástavec Scarlett Gela na komodu Gela – bílý

Plné dno

Další variantou je přebalovací nástavec s plným dnem. Tyto modely jsou tedy zespodu vyplněny stejným materiálem, jako rám.

Materiál

Jistě vás zajímá, z jakého materiálu je tento nástavec vyroben. Ve většině případů se na trhu setkáte s přebalovacím nástavcem, který bude zhotoven z lamina, což je v dnešní době jeden z nejpoužívanějších materiálů nábytku. Dalším typem materiálu pro jeho výrobu jsou například MDF desky. Jejich výhodou je, že mají velmi jemnou a homogenní strukturu.

Rozměry

Velikost přebalovacího nástavce závisí především na velikosti vaší komody. Musíte mít jistotu, že se na ni nástavec vejde. Co se rozměrů týče, obecně se délka nástavce pohybuje v rozmezí 60 – 85 cm, šířka je často 35 – 75 cm. Tloušťka je ve většině případů 5 – 8 cm. V dnešní době mezi výrobci najdete i ty, kteří vám nabízejí zhotovení těchto nástavců na míru. Oceníte to zejména v případě, že máte nějakou atypickou velikost komody nebo zkrátka máte svoji představu, jak má nástavec vypadat a chcete ji zrealizovat.

S podložkou
Přebalovací nástavec na komodu Trama VICTORIA MAXI včetně podložky

Hmotnost

Hmotnost přebalovacího nástavce je uvedena vždy u popisu výrobku. Někdy se setkáte s tím, že výrobce uvede místo hmotnosti výrobku váhu balení. Ta je samozřejmě vždy o něco vyšší, než váha samotného nástavce. Hmotnost většiny přebalovacích nástavců se pohybuje okolo 4 – 5 kg.

Víte, že…?

Přebalování u novorozenců a batolat je velmi důležité. Pokud budete plenku pravidelně vyměňovat, a to po jídle, po probuzení a před spaním, zmenšíte tak riziko vzniku opruzenin. Přebalování je nejfrekventovanější u novorozenců, jakmile vaše dítko povyroste, frekvence se sníží.

Kompatibilita

Při výběru tohoto výrobku si dejte pozor na to, aby byl kompatibilní s komodou, kterou pro přebalování zvolíte. Některé modely nástavců jsou totiž určeny přímo pro konkrétní model komody. Tuto informaci by měl výrobce vždy u každého produktu uvádět. Jestliže ji neuvádí, vždy je lepší si tuto skutečnost před koupí u vámi zvoleného výrobce zjistit.

Plné dno
Přebalovací nástavec na komodu Faktum Némó Caravelle

Povrchová úprava

Každý rodič chce pro své dítě to nejlepší. V dnešní době výrobci myslí především na dítě a u svých produktů zajistí tzv. Baby friendly povrchovou úpravu. Díky této úpravě povrchu nejsou při kontaktu se slinami vylučovány žádné škodlivé látky, které by vaše dítě mohly ohrozit.

Víte, že…?

Jestliže chcete šetřit prostor, nebo jste zvyklí často cestovat, může se vám hodit postýlka s přebalovacím pultem.

Cena

Když se rozhodnete pro nákup jakéhokoliv výrobku, jistě vás také zajímá jeho cena. V tomto případě vás jistě potěší, že přebalovací nástavec na komodu rozhodně nepatří mezi finančně náročné produkty.

Cena Informace
Do 1 000 Kč Za tuto částku pořídíte většinou modely, jejichž dno je bez výplně. Na samotnou funkci to ale nemá vliv. Tyto nástavce vám také dobře poslouží.
Nad 1 000 Kč Pokud investujete víc než tisíc korun, můžete pořídit i nástavce, které mají plné dno. Dále můžete také využít výrobu přebalovacího nástavce na komodu na zakázku.

Otázky a odpovědi

Jak správně přebalovací nástavec čistit?

Každý kus nábytku je třeba udržovat. Ani v případě nástavce na přebalování se nejedná o výjimku. Ale nemusíte se bát, údržba tohoto výrobku je velmi snadná. Vzhledem k používaným materiálům stačí pouze otřít utěrkou na nábytek.

S jakým designem se u přebalovacího nástavce na komodu můžeme setkat?

V dnešní době je design tohoto výrobku z velké části moderní. Při výběru narazíte na různé barevné provedení. Většinou se jedná o bílé, šedé či hnědé modely, popřípadě kombinace dvou barev. Jestliže zvolíte zakázkovou výrobu, máte výhodu toho, že si vzhled můžete kompletně vybrat sami.

Různé typy produktů porovnejte zde.

Martina Oborná

About the Author

About the Author

Už během studia vysoké školy jsem našla oblibu v psaní seminárních prací. Vždy mě bavilo dozvídat se nové a nové informace, které jsem pak prostřednictvím svých prací mohla posílat dál. Moje hlavní profese je učitelka v mateřské škole. Během mateřské dovolené, jsem začala i s copywritingem. Copywriter pro mě byla jasná volba. Momentálně zpracovávám články na témata, která se týkají různých produktů. Jsem ráda za jakékoliv zadání, protože se vždy dozvím něco nového. Nejblíže jsou mi ovšem témata, která se týkají dětí, bydlení a péče o zdraví i o tělo.