Co děláme?

Sami moc dobře známe situace, kdy nás od dlouhého hledání nejlepší myčky na netu bolelo za krkem a hučelo nám v hlavě. Žijeme v době přemíry možností a přesto se nám ne vždy podaří být s výběrem spokojeni. Proto je tu cenový radar, aby Vám ulehčil hledání. Produkty, které vám představujeme patří mezi nejlépe hodnocené na stránkách prodejců, ale i v nezávislých testech. Navíc vždy obsahují specifickou vlastnost pro konkrétní uživatele.

Jsme stále ve střehu

Pravidelně aktualizujeme výběr konkrétních produktů. Sledujte nás.

Jak si vybrat například tu správnou myčku, žehličku nebo také pilu ze záplavy tisíců produktů v internetových i kamenných obchodech. Jaké vlastnosti výrobku skutečně potřebujete?

Stránky www.cenovyradar.cz nabízejí čtenářům informace o tom, podle čeho vybírat. Představujeme základní kritéria, specificky pro každý produkt. Ukážeme Vám, v čem se liší kvalita výrobků podle ceny. Navíc Vám představíme konkrétní výrobky, které se hodí například pro velké rodiny, malé domácnosti, nebo na chatu apod.

Naše stránky jsou součástí programů Amazon-Partner a Heureka Affiliate a vydělávají díky proklikům na weby partnerů a prodeji konkrétních produktů.