Co děláme?

Sami moc dobře známe situace, kdy nás od dlouhého hledání nejlepší myčky na netu bolelo za krkem a hučelo nám v hlavě. Žijeme v době přemíry možností a přesto se nám ne vždy podaří být s výběrem spokojeni. Proto je tu cenový radar, aby Vám ulehčil hledání. Produkty, které vám představujeme patří mezi nejlépe hodnocené na stránkách prodejců, ale i v nezávislých testech. Navíc vždy obsahují specifickou vlastnost pro konkrétní uživatele.

Jsme stále ve střehu

Pravidelně aktualizujeme výběr konkrétních produktů. Sledujte nás.

Jak si vybrat například tu správnou myčku, žehličku nebo také pilu ze záplavy tisíců produktů v internetových i kamenných obchodech. Jaké vlastnosti výrobku skutečně potřebujete?

Stránky www.cenovyradar.cz nabízejí čtenářům informace o tom, podle čeho vybírat. Představujeme základní kritéria, specificky pro každý produkt. Ukážeme Vám, v čem se liší kvalita výrobků podle ceny. Navíc Vám představíme konkrétní výrobky, které se hodí například pro velké rodiny, malé domácnosti, nebo na chatu apod.

Naše stránky jsou součástí programů Amazon-Partner a Heureka Affiliate a vydělávají díky proklikům na weby partnerů a prodeji konkrétních produktů.

Jak vybíráme a srovnáváme produkty

Naším hlavním cílem je přinášet vám přehled nejrůznějších produktů na trhu. To děláme s naprostou transparentností a nezaujatostí. Naše srovnání jsou shromažďována s použitím následující metod:
  • Výběr nejlepších produktů: Vybíráme produkty, které nejlépe odpovídají nárokům a požadavkům určitého typu produktu. Naše doporučení odrážejí jak kombinaci popularity mezi zákazníky a hodnoty, kterou daný produkt nabízí. Orientujeme se mimo jiné podle nejprodávanějších produktů na Heurece.
  • Podkategorie: Produkty dělíme do podkategorií pro jednodušší vyhledávání a lepší porozumění různým typům, variantám a provedení produktu, pro lepší představu o možnostech použití.
  • Recenze zákazníků: Důkladně procházíme recenze a hodnocení zákazníků, abychom porozuměli zkušenostem reálných uživatelů.
  • Zkušený tým: Náš tým je tvořen odborníky na tvorbu nákupních průvodců. Máme mnohaleté zkušenosti v psaní podrobných a objektivních průvodců, které vám pomáhají rozumět široké škále produktů.
  • Aktualizace: Trh se neustále mění, a proto pravidelně aktualizujeme naše přehledy a doporučení, abychom vám mohli přinést ty nejnovější a nejlepší produkty.