Stahovací pás na břicho

Staňte se královnou či králem plesu!

ca. 600 CZK
ca. 500 CZK
ca. 200 CZK
ca. 400 CZK

Jak vybrat stahovací pás na břicho

  • Stahovací pás na břicho zpevní Vaši postavu a vy si tak můžete naplno užít plesovou zábavu či jinou společenskou akci.
  • Výběr správné velikosti u stahovacího pásu na břicho je velmi důležitý.
  • Tvar pásu bude vždy obdélník. Důležité však je, jak vysoký pás si vyberete.
  • Největší práci ke zpevněné a „na oko“ hubenější postavě odvede materiál zvaný polyamid.

Velikost stahovacího pásu

Výběr správné velikosti u stahovacího pásu na břicho je velmi důležitý. Nicméně měli byste si nejprve uvědomit, čeho pomoci pásu chcete dosáhnout. Jestliže vás trápí jen povolená kůže na břiše, můžete si vybrat stahovací pás ve své velikosti, ovšem očekáváte-li od toho mnohem víc, měli byste se zkusit nasoukat do ještě menšího prádla. A slovo nasoukat myslíme opravdu vážně. Možná se u toho i zapotíte.

Provedení stahovacího pásu

Tvar pásu bude vždy obdélník. Důležité však je, jak vysoký pás si vyberete. V ideálním případě byste si měli vybrat takový, který vám bude sahat až pod prsa. Protože pokud zvolíte kratší, bude to mít stejný efekt, ale jen v případě, když budete stát. Jakmile si sednete nebo uděláte náročnější pohyb, nedokonalosti udělají své. Ze spodní části břicha se přesunou do té horní a vy budete vypadat ještě hůř než normálně.

Pánský
FarmaCell pánský zeštíhlující pás na břicho z mikrovlákna Bílá

Upevnění

Na trhu se můžete setkat se dvěma hlavními druhy upevnění.

  • Prvním z nich je obyčejný kus látky, který na sebe navléknete bez jakéhokoliv zapínání.
  • Druhý využívá suchý zip a dovoluje vám ovlivnit sílu stažení, ale pozor, pod oblečením může být upínací systém vidět. A přeci žádná žena nechce prozradit tajemství dokonalé postavy. Nicméně ženy už v tom nejsou sami, dnes jsou stahovací pásy na břicho oblíbené i u mužů.

Materiál

Největší práci ke zpevněné a „na oko“ hubenější postavě odvede materiál zvaný polyamid. Ten tvoří 80-90 % procent stahovacího pásu, který je o zbývající část doplněn elastanem. Jeho nevýhodou je menší prodyšnost, proto nemusí některým ženám vyhovovat a mohu se po jeho používání osypat.

Na břicho a boky
FarmaCell zeštíhlující pás na břicho a boky tělová

Víte, že…?

Některé stahovací pásy jsou vyrobeny z neoprenu a snaží se tělo více zahřívat. Prodejci takových pásu na břicho lákají k prodeji tím, že hubnete vždy, když pás nosíte. Ovšem to, zda tím opravdu zhubnete, nejsme schopni zaručit.

Používání stahovacího pásu

Ačkoliv je stahovací pás převážně vyroben pro zpevnění postavy, můžete ho klidně používat i během cvičení. Tělo se pod pásem rychleji zahřívá, přičemž dochází k rychlejšímu odplavení nečistot a vy tak budete mít pocit, že hubnete rychleji. Navíc, nošení stahovacího pásu vás nutí držet se vzpřímeně, tudíž tím docílíte i rovných zad.

Pás je rovněž oblíben u žen, které jsou po přirozeném porodu ale i císařském řezu. Nošením pásu totiž urychlují proces navrácení povolené kůže do původního stavu.

Tělový
Tummy zeštíhlující pás na břicho béžová

Údržba

Aby vám stahovací pás na břicho dlouho vydržel, neměli byste ho prát v pračce jako běžné prádlo. Vyvarujte se jakýchkoliv bělidel či jiných chemických látek, jelikož polyamid se s takovými prostředky nekamarádí. Proto vyperte pás v ruce, ve vlažné vodě a nechte ho volně uschnout. Zapomeňte na sušičku i žehlení.

Nejznámější značky

Značka Detail
Sveltesse Značku Sveltesse zaštiťuje francouzská společnost Royal Thermes Institut, která se již více jak 10 let věnuje kosmetickému oblečení za účelem zeštíhlení.
Julimex Od roku 2000 dodává polská firma na trh mnoho druhu spodního prádla, včetně stahovacího oblečení.
FarmaCell Jako jedna z mála značek pamatuje u zkrášlující oblečení i na muže, protože i je může povolené bříško potrápit.
Blancheporte Obchod s módou patří k jedním z nejstarších s dlouholetou tradicí od roku 1967

Cena

Ačkoliv se ve většině případů bude jednat o na pohled stejný stahovací pás, jeho cena se bude lišit zejména značkou, i způsobem používání. Například poporodní stahovací pásy jsou k dostání v lékárnách či jiných obchodech se zdravotnickými potřebami. Zatímco stahovací pásy pro zeštíhlení břicha a schování přebytečných faldíků seženete v oddělení s běžným spodním prádlem.

Cena do 200 Kč

Sehnat stahovací pás na břicho není žádná věda. Zvládnete ho pořídit i do 200 Kč. Avšak pokud ho plánujete nosit pod oblečením tak aby o něm nikdo nevěděl, nepočítejte s tím, že se vám to s levným pásem povede.

Bílý
FarmaCell Zeštíhlující pás na břicho a boky bílý

Cena nad 200 Kč

Cokoliv nad hranicí 200 Kč již působí věrohodněji. Nebude vám dělat problém pořídit stahovací pás na břicho v černé nebo tělové barvě. Jeho tloušťka je minimální, tudíž na první pohled nikdo nepozná, že pod oblečením něco ukrýváte. Záleží ovšem na to, za jste si pořídili stahovací pás se zapínáním či pouze jako návlek.

Otázky a odpovědi

Jak vybrat stahovací pás na břicho?

Při výběru stahovací pásu nebuďte přehnaně posedlí touhou po dokonalé postavě. V prádle byste se měli cítit dostatečně komfortně, jelikož v něm budete muset strávit několik hodin nebo dokonce celý večer.

V jakých barvách se pás prodává?

Stahovací pás na břicho nepotřebuje několik barevných variant. Stačí mu jen dvě a to takové, které se hodí pod každé prádlo. Černá barva pro tmavé oblečení a tělová pro světlé šaty.

Různé typy produktů porovnejte zde.

Jméno
Pánský
Na břicho a boky
Tělový
Bílý
Image
Produkt
FarmaCell pánský zeštíhlující pás na břicho z mikrovlákna Bílá
FarmaCell zeštíhlující pás na břicho a boky tělová
Tummy zeštíhlující pás na břicho béžová
FarmaCell Zeštíhlující pás na břicho a boky bílý
Cena ca. 600 CZK ca. 500 CZK ca. 200 CZK ca. 400 CZK
  Aktuálni cena Aktuálni cena Aktuálni cena Aktuálni cena
Johana Malá

About the Author

About the Author

Po vystudování žurnalistiky se věnuji redaktorské práci. Během studií jsem získala řadu zkušeností s psaním textů na různá témata. Specializuji se na produktové články z oblasti kuchyně, protože vaření je další mojí vášní. Zajímám se i o běžnou oblast úklidu, domácnosti, potřeby pro děti, ale s chutí se pustím i do produktů pro dílnu a zahradu. Vše beru jako výzvu, dozvědět se něco nového a o svoje zkušenosti se prostřednictvím psaní produktových textů ráda podělím.