20 nejlepších termosek s pumpičkou 2023

Nadávkuje nápoj podle potřeby.

Autorka: Martina Oborná | Aktualizováno: Duben 2023

VÍTĚZ SROVNÁNÍ
ERNESTO Termo konvice s pumpičkou 2,2 l
93 %
★★★★★
★★★★★

Jak vybrat termosku s pumpičkou

 • Termoska s pumpičkou Vám umožňuje nápoj podle potřeby přesně nadávkovat.
 • Když budete pořizovat termosku s pumpičkou, měli byste se zamyslet nad tím, jak ji budete využívat.
 • Materiál, ze kterého je termoska vyrobena výrazně ovlivňuje stálost teploty nápoje uvnitř.
 • Kromě velikosti a materiálu Vás bude zajímat také výrobcee.

Termoska s pumpičkou - náš výběr

Olympia termoska s pumpičkou 2,5l
přečíst recenzi
Výrobce: Olympia
Objem: 2.5 l
Druh: termosky
Výška: 33 cm
Gastro Termoska s pumpičkou Airpot 1,9l
přečíst recenzi
Výrobce: Gastro
Objem: 1.9 l
Druh: konvice
Výška: 35.5 cm

Retro termosky s pumpičkou

Nerezové termosky s pumpičkou

Technica nerez Termoska 5l s pumpičkou
přečíst recenzi
Objem: 5 l
Druh: termosky
Výška: 43 cm
S pumpičkou: ano
Technica nerez Termoska 4l s pumpičkou
přečíst recenzi
Objem: 4 l
Druh: termosky
Výška: 38 cm
S pumpičkou: ano

Termosky s pumpičkou 3 l

Gastro termoska s pumpičkou Airpot nerez 3l
přečíst recenzi
Výrobce: Gastro
Objem: 3 l
Druh: termosky
Výška: 36 cm
Technica nerez Termoska 3l s pumpičkou
přečíst recenzi
Objem: 3 l
Druh: termosky
Výška: 34 cm
S pumpičkou: ano
Olympia termoska s pumpičkou a vyleptaným nápisem Tea 3l
přečíst recenzi
Výrobce: Olympia
Objem: 3 l
Druh: termosky
S pumpičkou: ano
Olympia termoska s pumpičkou a vyleptaným nápisem Coffee 3l
přečíst recenzi
Výrobce: Olympia
Objem: 3 l
Druh: termosky
S pumpičkou: ano
Zobrazit kompletní nabídku termosek s pumpičkou

Jak vybrat termosku s pumpičkou

Objem

Když budete pořizovat termosku s pumpičkou, měli byste se zamyslet nad tím, jak ji budete využívat. To znamená, jestli potřebujete konvici pro čtyřčlennou rodinu na kávu nebo čaj anebo termosku, která vám zajistí nápoje pro všechny členy dovolené či dokonce pořádáte rauty nebo oslavy, na kterých se schází velké množství lidí.

Domácí využití

Pokud chcete používat termosku s pumpičkou pouze doma pro sebe nebo pro členy vaší rodiny, bohatě by vám měl stačit objem 1 – 2 litry.

Termoska s pumpičkou
ERNESTO Termo konvice s pumpičkou 2,2 l

Profesionální využití

Jestliže je využití termosky čistě profesní, tedy využijete ji na rautech, hostinách pro hodně lidí, musíte počítat s tím, že potřebujete velký objem. K dispozici jsou termosky s pumpičkou o objemu až 5 litrů.

Víte, že…?

Při čištění nezapomeňte, že termosky s pumpičkou nikdy nesmíte umývat v myčce nádobí. Údržba probíhá zcela jednoduše a to oplachováním pod vodou a omýváním běžnými čisticími prostředky.

Materiál

Materiál, ze kterého je termoska vyrobena výrazně ovlivňuje stálost teploty nápoje uvnitř. Takže při vašem rozhodování byste měli znát účel této termosky. Zda vám postačí, aby vydržela stálá teplota nápoje pár hodin nebo třeba i celý den.

Retro termosky s pumpičkou
Banquet OK termoska s pumpou Culinaria 1,9l
Materiál Vlastnosti
Plast Pokud zvolíte plastovou termosku, musíte počítat s tím, že váš nápoj neudrží příliš dlouho stálou požadovanou teplotu. Jejich výhodou je ale nízká cena a možnost různých motivů, které konvici zdobí.
Sklo Tento typ materiálu udrží teplotu nápoje v termosce rozhodně déle, než plast. Některé z nich mají dokonce dvojitou vnitřní stěnu ze skla a ta už udrží teplotu horkého nápoje až 12 hodin a studeného dokonce 24 hodin. Skleněná termoska je vhodná spíše na domácí použití.
Nerez Podobně jako skleněná termoska zajišťují stálou teplotu nápoje po hodně dlouhou dobu. Termoska z nerezu je oproti skleněné vhodná i na cestování nebo pěší túry. Většinou jsou termosky z nerezu využívány na rautech či oslavách, protože mají i velký objem.

Víte, že…?

Hlavním smyslem termosky je především to, že uchovává teplotu horkého nebo studeného nápoje. Termoska s pumpičkou má ale ještě tu výhodu, že si nápoj snadněji nadávkujete. Nemusíte termosku naklápět, stačí pouze zmáčknout tlačítko. Dávku nápoje si určíte sami.

Výrobci

Vzhlede k tomu, že termoska je v dnešní době běžnou součástí každé domácnosti, co se týče výrobců, tak na výběr je jich opravdu mnoho. Od těch neznámých až po ty, kteří se na trhu už nějakou dobu pohybují. Pojďme si jich několik představit:

 • Tefal – Tato značka se na trhu pohybuje více než 60 let a není proto divu, že už si za ta léta získala svou prestiž. Nabízí produkty od těch, jako je právě termoska s pumpičkou až po žehličky. V jejich výrobcích je vidět inovativní přístup.
Nerezové termosky s pumpičkou
Tomgast Nerezová termoska s pumpičkou 4,0l
 • Lamart – jedná se o značku, která vznikla ve Francii a nese jméno po výborném francouzském kuchaři, který byl všemi uznávaný a jeho kuchyni každý miloval. Sortimentem tohoto výrobce jsou především kuchyňské potřeby.
 • Tescoma – Další značka, která patří mezi stálice. Svoje produkty prodává úspěšně už od roku 1992. Jejich cílem je poskytovat zákazníkům kvalitní sortiment a nadstandardní péči.
 • Banquet – Na trhu působí už 15 let. Snaží se o to, poskytovat zákazníkům kvalitní výrobky avšak za sympatické ceny, což jistě oceníte. Navíc se tento výrobce snaží své výrobky dost modernizovat.
Termosky s pumpičkou 3 l
Olympia termoska s pumpičkou 3l

Ceny

Cena vaší termosky s pumpičkou se může pohybovat od 200 – 1400 Kč. Při jejím nákupu bude hrát velkou roli její materiál, objem i funkce, kterou bude plnit. Takže termoska, kterou potřebujete na ranní čaj, či kávu s sebou na cesty vás určitě bude stát jiné peníze, než termoska na raut. Je ale důležité zmínit, že svoji roli v oblasti ceny hraje i volba výrobce.

 • Od 200 – 500 Kč – Za tuto cenu pořídíte s přehledem plastovou termosku do 2 litrů. Pokud si zvolíte levnějšího výrobce, tak můžete nakoupit i skleněnou nebo nerezovou se stejným obsahem.
 • 500 – 1000 Kč – Do této cenové skupiny patří termosky, které mohou být plastové, ale s dvojitou vnitřní skleněnou stěnou nebo i termosky z nerezu. Obsahově se pohybují klidně kolem 1,7 litrů, ale jsou od dražšího výrobce nebo naopak termosky od levnějšího výrobce, ale obsahově se vyšplhají na 3 litry.
Termoska s pumpičkou
Olympia termoska s pumpičkou 2,5l
 • Nad 1000 Kč – Nejdražší termosky, které jsou především pro profesionální využití, se pohybují od 1000 Kč. Jejich obsah se začíná na 3 litrech a výš. Jsou vyrobeny především z nerezu a mají vysokou odolnost vůči teplotám.

Víte, že…?

V domácnosti můžete využívat i různé termomísy, oblíbená je i termoska na zmrzlinu.

Otázky a odpovědi

Jak vybrat termosku s pumpičkou?

Termosky vybírejte s ohledem na to, kdo všechno ji bude používat. Termosky jsou k dostání v různých objemech, využívat ji může jedna nebo více osob.

Jakého výrobce zvolit?

Výrobců je mnoho, při výběru byste měli preferovat známé značky. Mezi ně určitě patří Tescoma, Banquet, Lamart nebo Tefal. ,

Různé typy produktů porovnejte zde.

Zobrazit kompletní nabídku termosek s pumpičkou