Organizér na kočárek

Praktický a přehledný.

ca. 300 CZK
ca. 300 CZK
ca. 1 200 CZK
ca. 300 CZK
ca. 200 CZK

Jak vybrat organizér na kočárek

  • Organizér na kočárek je ve své podstatě praktická taška s několika přihrádkami.
  • Díky organizéru budete mít vše přehledně poskládané.
  • Organizéry jsou vyráběny v mnoha různých velikostech, záleží tedy na vašich vlastních potřebách.
  • Organizéry jsou vyráběny z kvalitních prodyšných a dobře čistitelných materiálů.

Proč koupit organizér

Ve většině případů je při koupi kočárku mezi příslušenstvím i taška na kočárek. Ta má však jen malý počet kapes, někdy však přihrádky nenajdete vůbec. Díky organizéru budete mít vše přehledně poskládané a v případě, že jste zvyklý vozit i nějakou svačinku, nemusíte se bát, že se vám něco vyleje nebo vysype.

Možnosti

Organizéry slouží především k převážení praktických věcí, tedy vše, co potřebuje maminka – mobil, peněženka, taška, pití a případně něco na zub.
Dále samozřejmě slouží miminku, obsahovat by tedy měl:

Z prodyšné nylonové látky
Zopa Organizér Deluxe Černá
  • přebalovací podložku
  • náhradní plenku
  • vlhčené ubrousky
  • náhradní dudlík
  • a samozřejmě láhev s čajem nebo mlékem a starším dětem pak něco k jídlu.

Provedení a design

Organizéry jsou vyráběny v mnoha různých velikostech, záleží tedy na vašich vlastních potřebách. Lze je připevnit na jakýkoliv kočárek a díky ramennímu popruhu snadno přenášet. Díky tomu budete mít vždy po ruce vše, co potřebujete například pro návštěvu k dětskému lékaři.

Design

Malé typy organizérů lze připevnit na kočárek pomocí čtyř popruhů, v tomto případě se ale nepodobá klasické tašce, jedná se spíše o praktický úložný box s dvěma přihrádkami na láhve po stranách a větší kapsou uprostřed. Na boční straně je pak přehledná kapsa ze síťoviny určená především na mobilní telefon.

Univerzální velikost
Petite&Mars Organizér Pocket

Organizéry jsou ve většině případů vyráběny v černé a šedé barvě. Látka je často doplněna o malý barevný prvek. Dá se však zakoupit i v modré nebo červené, nebo třeba s motivem květin atd.

Údržba

Organizéry jsou vyráběny z kvalitních prodyšných a dobře čistitelných materiálů. Díky tomu je můžete snadno udržovat, dobře se čistí i navlhčeným hadříkem a lze je samozřejmě prát pomocí šetrného programu.

Značka a cena

K dostání je velké množství organizérů, představíme si několik značek, které je mají ve své nabídce.

Pult s držákem
Thule Organiser Sport Single
Značka Co nabízí
Zopa Jedná se o českého výrobce, kromě kočárků a jiného dětského zboží má v nabídce několik organizérů. V tomto případě se jedná o menší tipy. Nejmenší disponují jednou kapsou, větší pak mají 3 nebo 6 kapes. Všechny typy pak mají po stranách 2 boxy na pití a praktickou síťovanou kapsičku na mobilní telefon. Ve všech případech je barva organizérů černá nebo šedá. Jejich cena je v rozmezí 300 – 400 Kč.
Valco Baby Nabízí organizér větších rozměrů, jehož předností jsou především dvě velké izolované kapsy, které udrží potraviny v teple nebo chladu. Je použitelný na všechny typy kočárků. Dále máte k dispozici 3 síťované kapsy. Malou na drobnosti, větší na vše možné a jedna je pak určena na láhev. Koupit ho můžete za cca 600 Kč.
Elodie Details Pokud chcete opravdu velký a prostorný organizér v elegantním vzhledu, která je možné použít i jako tašku přes rameno, může vás zaujmout výrobek této značky. Jeho objem je více než 7 litrů. Drobnosti lze uložit do praktické kapsy víka tašky, která se zapíná pomocí zipu. Tento výrobek není možné prát v pračce, očistíte ho však pomocí vlhkého hadříku. K dostání je za necelých 1 500 Kč a i zde se jedná o černé provedení.
Makaszka Jestliže chcete trochu veselejší design, mohou se vám líbit organizéry Makaszka. Jsou vyrobeny z ekologické kůže, která je odolná vůči vodě, oděru i UV záření. Disponují dvěma většími kapsami, nechybí ani kapsa na láhev nebo drobnosti. Organizéry jsou šité ručně a jejich cena je necelých 1 100 Kč.
Emitex Další větší typ, do kterého se vejde spousta věcí. Uvnitř je několik kapes a posloužit vám může i jako praktická taška přes rameno. Lze ho tedy používat i po té, co vaše dítě kočárek potřebovat nebude. Lze ho koupit za cca 500 Kč.

Další značky

Vybírat můžete i z mnoha dalších značek, nabídka je opravdu široká. Více místa vám poskytne výrobek od Babymoov, Krásné výrobky nabítí Easywalker, kombinaci barev pak Diago a zdobený vzhled například La Millou. Cena výrobků se pohybuje nejčastěji kolem 500 Kč, k dostání jsou pak výrobky, které koupíte za necelých 300 Kč nebo jejichž cena šplhá naopak k 1 000 Kč.

Otázky a odpovědi

Proč koupit organizér?

Organizér na kočárek je ve své podstatě praktická taška s několika přihrádkami, do kterých je možné naskládat všechny potřebné věci, které při pobytu venku můžete potřebovat. Díky množství všech možných velikostí přihrádek, budete mít všechno, už žádné zmatené hledání peněženky, mobilu, vlhčených ubrousků nebo malé svačinky. Maminky, které organizér mají, na něho nedají dopustit.

Co se do organizéru vejde?

Je ale překvapivé až úsměvné, co všechno maminky do organizéru naskládají. Ženy, které o organizérech debatují na různých diskuzích, nosí kromě zmíněných věcí například bábovky na písek, nosítko na miminko, hračky, psa, pláštěnku, pletení a další. Po cestě zpátky domů, pak může být v případě starších dětí naplněn kameny, šneky, šiškami a třeba listím. Z tohoto výčtu vyplívá, že organizér je velmi praktický a pojme opravdu velké množství všeho možného.

Různé typy produktů porovnejte zde.

Jméno
Z prodyšné nylonové látky
Univerzální velikost
Pult s držákem
Praktický
Závěsný
Image
Produkt
Zopa Organizér Deluxe Černá
Petite&Mars Organizér Pocket
Thule Organiser Sport Single
Zopa Organizér Plus Greyy
KIK Závěsný organizér černý
Výrobce
ZOPA
Petite&Mars
Thule
ZOPA
BABY LIFE
Cena ca. 300 CZK ca. 300 CZK ca. 1 200 CZK ca. 300 CZK ca. 200 CZK
  Aktuálni cena Aktuálni cena Aktuálni cena Aktuálni cena Aktuálni cena
Alena Rajnochová

About the Author

About the Author

Po vystudování střední školy jsem vyzkoušela několik různých profesí. Mojí velkou vášní jsou knihy, které nejen ráda čtu, ale zkouším i občas nějaký příběh vytvořit. Díky tomuto svému koníčku jsem se dostala do týmu copywriterů. Začínala jsem s psaním dětských pohádek a příběhů, postupně jsem zpracovávala témata, která mohou zajímat rodiče i starší děti. Nyní se specializuji se na psaní produktových článků. Díky této práci jsem se dozvěděla mnohé z oblasti zdraví, péče o tělo, děti, domácnost a zahradu, což jsou témata, která mě zajímají nejvíce.