25 nejlepších vibrátorů 2023

Okořeňte svůj sexuální život.

Autorka: Klára Machátová | Aktualizováno: Březen 2023

VÍTĚZ SROVNÁNÍ
Romant Couple párový vibrátor a masturbátor 2v1

Jak vybrat vibrátor

 • Typy – vibrátory lze rozdělit podle toho, na kterou erotogenní zónu nejlépe působí.
 • Účel – aktivit, kterým se za pomoci vibrátoru můžete věnovat je celá řada. Z toho důvodu je účel použití zpravidla prvotním parametrem, nad kterým je třeba se zamyslet.
 • Velikost – správná velikost je v souvislosti s vibrátory velmi důležitá. Vztahuje se na délku i průměr sexuální pomůcky.
 • Tvar – tvarů vibrátorů je celá řada a každý z nic může působit jinak, každý je vhodný k jinému účelu.

Vibrátor - náš výběr

Romant Couple párový vibrátor a masturbátor 2v1
přečíst recenzi
Výrobce: Romant
Materiál: silikon
Použitelná délka: 11.5 cm
Satisfyer Pro 2 Next Generation
přečíst recenzi
Výrobce: Satisfyer
Materiál: silikonové
Celková délka: 16.5 cm
Průměr: 4.6 cm
Satisfyer Pro Penguin Next Generation
přečíst recenzi
Výrobce: Satisfyer
Materiál: silikon, ABS plast
Celková délka: 12.5 cm
Průměr: 5.8 cm
Adore G Vibe tlakový vibrátor
přečíst recenzi
Výrobce: Sexy Elephant
Materiál: plast
Použitelná délka: 11.5 cm
Průměr: 3.5 cm
Adore G Vibe tlakový vibrátor
přečíst recenzi
Výrobce: Sexy Elephant
Materiál: plast
Použitelná délka: 11.5 cm
Průměr: 3.5 cm

Párové vibrátory

Vibrátory na dálkové ovládání

Vibrátory do kalhotek

Vibrátory na klitoris

Zobrazit kompletní nabídku vibrátorů

Jak vybrat vibrátor

Typy

Vibrátory lze rozdělit podle toho, na kterou erotogenní zónu nejlépe působí:

 • Na klitoris – patří sem klasické vibrátory s vibračním výběžkem a womanizery (podtlakové vibrátory)
 • Na G-Bod – vibrátory se vyznačují tlustší a zahnutou špičkou
 • Na anál – pro tyto vibrátory je specifické jejich zakončení, které je zabezpečené proti kompletnímu vsunutí
 • Na masáž prostaty – typ vibrátoru pro muže
 • Na masáž bradavek – zpravidla se používá i na masáž jiných erotogenních zón
Vibrátor
Romant Couple párový vibrátor a masturbátor 2v1

Účel

Aktivit, kterým se za pomoci vibrátoru můžete věnovat je celá řada. Z toho důvodu je účel použití zpravidla prvotním parametrem, nad kterým je třeba se zamyslet. Díky tomu pak vyberete ten pravý. Možnosti jsou následující:

 • Masturbace – nejvhodnější jsou tzv. pulzátory, které pulzují směrem dopředu a dozadu a tím napodobují soulož; vibrátory na klitoris, díky kterým dosáhnete vrcholu ve velmi krátké době
 • Předehra – vibrátory s dálkovým ovládáním jsou ideální pro předehru, partner vás může naladit, nebo i vy jeho, ještě než se vás poprvé dotkne
 • Erotické hry – k tomuto účelu se hodí prakticky jakýkoli vibrátor s ohledem na to, co má váš protějšek nejraději; pokud vaše erotické hraní probíhá i na veřejnosti, zcela jistě využijete již zmiňované pomůcky na dálkové ovládání nebo chytré vibrátory ovládané mobilním telefonem.
 • Masáže – pro erotickou masáž vám nesmí v ložnici chybět vibrační masážní hlavice
 • Soulož – v tomto případě využijete vibrátory určené párům ve tvaru C s dálkovým ovládáním nebo strap-on vibrátor (připínací penis), který je vhodný i pro lesbické páry
Žena v posteli vybírá vhodnou sexuální hračku

Vibrátory mají mnoho podob

Párové vibrátory
BOOM Helen

Víte, že…?

První vibrátory se objevily zhruba na konci 19. století a původně fungovali jako lékařská pomůcka. Prostřednictvím dráždění ženských genitálií se léčily bolesti různého původu, hysterie, ale také poruchy trávení nebo duševní poruchy.

Velikost

Správná velikost je v souvislosti s vibrátory velmi důležitá. Vztahuje se na délku i průměr sexuální pomůcky. V případě příliš velké varianty vás místo rozkoše může čekat bolest, pokud vyberete naopak extrémně malý, nedočkáte se pravděpodobně vůbec ničeho. Při výběru velikosti můžete zohlednit vaše osobní preference, sexuální zkušenost nebo např. účel použití. Jiné rozměry si vybere žena před porodem a jiný po porodu.
Obecně je velikost vibrátorů vysoce individuální záležitost a někdy je potřeba vyzkoušet více možností než najdete tu pravou.

Žena vybírá v obchodě správný vibrátor

Popřemýšlet musíte i nad vhodnou velikostí vibrátoru

Tvar

Tvarů vibrátorů je celá řada a každý z nic může působit jinak, každý je vhodný k jinému účelu. Níže se dozvíte alespoň o některých variantách, které na našem trhu najdete.

Vibrátory na dálkové ovládání
Pipedream Realistický s přísavkou z dvojitého silikonu King Cock Gigant s dálkovým ovladačem 25 cm

Oboustranný, dvojitý

Tyto vibrátory jsou nejvhodnější pro předehru nebo samotnou soulož. Jedná se o spojení klasického vibrátoru a masážní hlavice. Ta vám díky silným vibracím zprostředkuje masáž klitorisu nebo i celého těla. Vibrátor zajistí vyvrcholení drážděním vaginálních erotogenních zón, ale především bodu G.
Druhá varianta těchto vibrátorů jsou oboustranná didla pro lesbický sex, případně dvojitý průnik.

Realistický

Jedna z opravdu vhodných variant pro masturbaci, která zajistí dráždění bodu G a vaginální orgasmus. Vibrátory se vyznačují anatomickým tvarem penisu s žilnatým povrchem, autenticky tvarovaným žaludem, případně varlaty. Některé dokonce simulují ejakulaci. Mohou a nemusí být opatřeny přísavkou, kterou lze připevnit k jakémukoli povrchu.

Rabbit (králíček)

Tento typ si zamilují ženy, které mají problém dosáhnout vaginálního orgasmu. Rabbit vibrátory mají speciální výběžek ke dráždění klitorisu se speciálním motorkem. Vibrátor se tak věnuje všem bodům, které zaručí i několikanásobný orgasmus.

Vibrátory do kalhotek
Romant Bill vibrátor do kalhotek s podtlakovým stimulátorem klitorisu

Minivibrátory

Minivibrátory, jak už název napovídá, disponují malými rozměry, tak akorát do kabelky. Jsou vhodné zejména pro ženy, které jsou v této oblasti začátečnicemi, ale využijete ho i na cestách. Malý rozměr je doplněn intenzivnějšími vibracemi.
Vibrátory na prst do této kategorie nesporně patří a využijete je např. při předehře.

Vibrační kalhotky

Hodí se pro nejrůznější erotické hry, předehru, ale hlavně hrátky na veřejnosti. Zpravidla se prodávají v luxusním krajkovém provedení. Mají v sobě otvor, do kterého se vkládá minivibrátor na dálkové ovládání. To je bezdrátové a mívá dosah i 10 metrů. Ovládání v rukou partnera pak přináší potěšení v nejrůznějších a ideálně nejméně vhodných situacích. Kalhotky je možné nosit i samostatně.

Materiál

Všechny materiály, které se používají k výrobě erotických pomůcek, jsou podle nařízení EU bez ftalátů nebo jiných zdravotně závadných látek.

Vibrátory na klitoris
BASIC X Bono

Silikon, lékařský silikon

Přírodní a hypoalergenní materiál používaný ve zdravotnictví, kosmetice nebo při výrobě hraček. Vyznačuje se svou hebkostí. V současnosti se jedná asi o nejoblíbenější materiál pro výrobu vibrátorů. Při jeho používání dejte pozor na výběr lubrikačních gelů. Nelze použít ty, které jsou na silikonové bázi.

Přírodní

Jedná se o speciální typy vibrátorů ze dřeva, skla nebo kovu. Oblíbené jsou zejména vibrátory skleněné. Tyto výrobky jsou určeny pro znalce v oboru a ty z vás, kteří chcete vyzkoušet něco výjimečného.

Další

Z dalším materiálů lze jmenovat např. plast, PVC nebo nature skin. Tyto vibrátory ale v dnešní době nejsou tak populární.

Pohled na několik vibrátorů

Zvolte si kvalitní a zdravotně nezávadný materiál

Vibrátor
Satisfyer Pro 2 Next Generation

Ceny a výrobci

V tabulce níže najdete nabídku některých typů vibrátorů i s jejich výrobci a cenovým rozpětím. Ceny se liší v souvislosti s velikostí, zvoleným materiálem, provedením, případnými funkcemi atd.

Minivibrátory We-Vibe Rianne s Od 64,- Kč do 2000,- Kč
Pulzátory Fun Factory YOU2TOYS Od 1000,- Kč do 6000,- Kč
Strap-on Doc Johnson Pipedream Od 200,- Kč do 7000,- Kč
Vibrátor na bradavky Pretty Love California Exotic Novelties Od 650,- Kč do 2000,- Kč

Otázky a odpovědi

Je možné koupit vibrátor pro muže?

Vibrátory jsou sexuální hračky vhodné především pro ženy. Vibrátory určené mužům jsou k dostání také, zastoupeny jsou však v mnohem menším počtu. Tyto vibrátory lze použít k autoerotice i během párového styku. Jejich úkolem je stimulovat oblast pod varlaty a prostatu.

Jak se vibrátory napájí?

Velké množství vibrátorů je možné opakovaně nabíjet stejně jako jiná zařízení. Nabíječka je k vibrátoru připevněna pomocí malých magnetů, také nabíjecí vibrátory mají tedy hladký a celistvý povrch. Tento způsob je oblíbenější než napájení pomocí běžných baterií. Pokud do vibrátoru vložíte levné nekvalitní baterie, nemusí být vibrace dostačující a mnohdy se vibrátor ani nerozběhne.

Různé typy produktů porovnejte zde.

Zobrazit kompletní nabídku vibrátorů